Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Chrystusa Króla

Zapowiedzi przedślubne:

 • Bronisław Jan Szmit, kawaler, zam. Pęchcin, par. tut. oraz Urszula Marta Koziarska, panna, zam. Warszawa, par.. Wniebowstąpienia Pańskiego – zap. 2
 1. Pan Organista rozprowadza opłatek w tym tygodniu na wioskach : Kownaty Borowe, Kownaty Żędowe, Pęchcin, Gąski. Na osiedlu od ulic Leśna, Widna i Graniczna oraz ulice od Granicznej w stronę kościoła. Wioski od 9.00, osiedle od 14.30.
 2. Dziś o godz.17:00 nasza schola będzie brała udział w przeglądzie piosenki religijnej w domu kultury w Glinojecku, a o godz. 19:00 w ciechanowskiej Farze w czasie koncertu chórów będziemy mogli usłyszeć nasz chór parafialny Totus Tuus wspierany głosami parafialnego zespołu muzycznego. Wszystkim grającym i śpiewającym w naszej parafii dziękujemy za uświetnianie liturgii i wystawianie dobrej opinii o naszej wspólnocie na forum publicznym. Z okazji przypadającego wczoraj wspomnienia św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej- wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia.
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie dla dzieci klas czwartych przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.
 4. Przyjmujemy na wypominki całoroczne i jednorazowe.
 5. Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje  adwentowe. Poprowadzi je ks. Krzysztof Husak – kapłan Diecezji Warmińskiej.
 6. Diecezjalna Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza chętnych na spotkania w kościele par. p.w. św. Franciszka w Ciechanowie. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 7. Policja przestrzega przed oszustami podającymi się za członków rodzin. (przysłowiowy wnuczek)
 8. Apel Biskupa Płockiego.
 9. W dniach 26 – 27 listopada od godz. 11:00 do 18:00, w budynkach PWSZ przy ul. Wojska Polskiego 51 i Narutowicza 9, odbędzie się rejestracja dawców szpiku bezkrwawą i bezbolesną metodą pobrania. Zachęcamy do udziału w tej akcji.
 10. Gość Niedzielny